تولید کننده انواع لاستیک وغلطک ها صنعتی

تلفن : 021000000000

دانشنامه

لورم ایپسوم

جهت بسیاری از مصارف لاستیک بصورت خالص مصرف نشده و مواد بسیاری به آن اضافه می گردد. اولین دلیل مهم جهت افزودن مواد دیگر عبارتست از مواد لازم جهت انجام عمل ولکانیزاسیون که بدون آن تولید لاستیک با خواص نهائی مطلوب امکان پذیر نخواهد بود.

دومین دلیل مهم عبارتست از موادی که جهت بهبود خواص لاستیک از قبیل تغییر در سختی و مدول لاستیک ولکانیزه شده لازم می باشد. همچنین پر کننده های فعالی از قبیل دوده نیز اضافه می گردد تا خواصی از قبیل قدرت پارگی و قدرت سایش افزایش یابند.

تعداد مواد افزودنی بسیار زیاد بوده و بستگی به پلیمر اولیه با لاستیک مصرفی دارد. لیکن باید اضافه کرد که اصول افزایش مواد برای تمام سستمها یکسان می باشد و تنها استثنائی که وجود دارد سیستم ولکانیزه کردن است که بستگی به نوع پلیمر مصرفی خواهد داشت. انتخاب این مواد با درنظر گرفتن خواص دلخواه برای محصول نهائی، قیمت محصول و شرایط ساخت و پروسس کردن لاستیک تامین می گردد.

مهمترین موادی که افزوده می گردند بغیر از سیستمهای ولکانیزاسیون عبارتند از موادی که جهت مقاوم کردن محصول نهائی بکار می روند. این موادعبارتند از دوده و پرکننده هیا غیر دوده ای، علاوه بر پرکننده ها مواد افزودنی دیگر عبارتند از نرم کننده ها، روان کننده ها، آنتی اکسیدانت ها و آنتی اوزونانها لاستیک بازیافته و مواد افزودنی مخصوص که هر یک وظیفه بخصوصی بعهده داشته و در ذیل به هر یک از این موارد مختصر اشاره خواهد شد.

1- پرکننده ها

پرکننده ها مواد جامدی هستند که علاوه بر اینکه قیمت ماده لاستیکی حاصل را کاهش می دهند بلکه در بسیاری از موارد خواص کانیکی محصول را بهبود می بخشد. این مواد به دو دسته عمده زیر تقسیم می شوند.

الف) دوده با کربن بلاک

ب- پرکننده های دوده ای

 

درباره ما

رابرلاینینگ

خدمات لاستیکی آرین

با 30 سال تجربه

 

آدرس ما

ارتباط باما

 آدرس:کرج جاده ملارد چهارراه قب چاق،خیابان اول
 

 تلفن:34417440-026
 
موبایل:09121327913
 

 
ایمیل:info@arianrubber.ir