تولید کننده انواع لاستیک وغلطک ها صنعتی

تلفن : 021000000000

دانشنامه

اندازه ذرات

لورم ایپسوم

ذرات کربن در طول عمل بهم چسبیده و مجتمع های بزرگتری را بوجود می آورند که در مواردی که به اندازه ذرات اشاره می شود مقصود اندازه این مجتمع ها با گلوله های بهم چسبیده (CLUSTER) می باشند

ادامه مطلب: .. 

طبقه بندی دوده

لورم ایپسوم

دوده تولید شده توسط سازندگان مختلف، با همدیگر تفاوتهای جزئی دارند و کاملاً یکسان نمی باشند. بسته به نوع ماده اولیه بکار رفته و دستگاه های تولید دوده با خواص مختلف تولید می گردد. در طول سالهای گذشته نامگذاری انواع مختلف دوده اختیاری بوده و هر تولید کننده به دلخواه اسمی را جهت تولیدات خود انتخاب می نموده است.

ادامه مطلب: .. 

پرکننده های غیر دوده ای

لورم ایپسوم

پرکننده های غیر سیاه بدلایل مختلف از قبیل کاهش قیمت، تسهیل ساخت و پروسس کردن و مقاوم کردن پلیمر بوسیله افزایش سختی، قدرت کششی، مقاومت در مقابل پارگی مقاومت در مقابل سایش و دیگر خواص بکرا می روند و محصولات سفید یا رنگی می توان تولید نمود.

ادامه مطلب: .. 

کاربرد دوده

لورم ایپسوم

بین 90 تا 95% از کل دوده تولید شده در صنایع لاستیکی مصرف می گردد که از این مقدار 80% آن در ساخت تایر و محصولات مشابه مانند تیوب مصرف می گردد.

ادامه مطلب: .. 

ساختمان دوده

لورم ایپسوم

منظور از ساختمان پیوستگی ذرات دوده بصورت زنجیرهای طویل و مجموعه های سه بعدی می باشد که در مرحله تولید دوده حاصل می شوند.

ادامه مطلب: .. 

تخلخل

لورم ایپسوم

سطوح ذرات کربن بلاک صاف نمی باشد و این بعلت این است که گازهای اکسیدکننده در دمای بالا از این خصوصیات ذکر شده دو مورد اندازه ذرات و ساختمان دوده از اهمیت خاص برخوردار هستند. در زیر به طور خلاصه به موارد ذکر شده اشاره خواهد شد.

ادامه مطلب: .. 

درباره ما

رابرلاینینگ

خدمات لاستیکی آرین

با 30 سال تجربه

 

آدرس ما

ارتباط باما

 آدرس:کرج جاده ملارد چهارراه قب چاق،خیابان اول
 

 تلفن:34417440-026
 
موبایل:09121327913
 

 
ایمیل:info@arianrubber.ir